Uživatelské menu slouží po přihlášení k ovládání vašeho účtu a dalších funkcí dle nastavených oprávnění. 

Uživatelské menu

Dobrý den,

níže je zpráva Pardubického kraje k opatření ve veřejné dopravě Pardubického kraje. Na základě této zprávy OÚ Dubany počínaje dnešním dnem t.j. 17.1.2022 zajišťuje kontrolu odjezdu ranního školního autobusu.

- na zastávce "Dubany V aleji" a na zastávce "Dubany" bude přítomen zástupce OÚ Dubany a počká zda školní autobus odjel
- rodiče budou informováni SMS o nastalé mimořádné situaci
- zašlete informaci na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. informaci:

  • jméno a příjmení žáka
  • název školy a třída
  • kontaktní tel. číslo, které máme kontaktovat
  • informaci zda chcete 
    • zajistit od obce odvoz do školy (lze očekávat zpoždění)
    • umístit dítě na OÚ k vyzvednutí rodičem
    • nemáme zájem

Toto opatření OÚ Dubany bude v platnosti po dobu opatření ve veřejné dopravě Pardubického kraje. Informaci nezasíláme pokud odjede školní autobus a obec situaci nemusí řešit.

 

Zpráva Pardubického kraje k opatření ve veřejné dopravě Pardubického kraje:

Z důvodů předpokládaného nárůstu výskytu nemoci Covid v populaci a v souvislosti s  počátkem povinného testování od 17. 1. 2022 může v následujících dnech dojít ke zvýšení počtu neodjížděných spojů ve veřejné dopravě.

Bohužel výši dopadu na veřejnou dopravu neumíme predikovat a dopředu také nebudeme znát rozsah nezajištěné dopravy. Z tohoto důvodu přistupujeme k jejímu preventivnímu omezení a to tak, že základním principem tohoto omezení v Pardubickém kraji je spuštění letního prázdninového režimu s doplněním oběhů o školní spoje (prioritou jsou ranní školní spoje) a to i za předpokladu, že tyto spoje budou odjížděny se zpožděním a nebude tedy zajištěna včasná docházka do škol. S dopravci jsou nyní připravovány jízdní řády, aby je bylo případně možné spustit „zde dne na den“. 

Již nyní víme, že zavedení tohoto omezení se od 17. 1. 2022 bude vztahovat na autobusové jízdní řády zajišťované dopravcem ČSAD Ústí nad Orlicí a.s., který nás o toto omezení již požádal.

Omezení u dalších dopravců bude aplikováno dle aktuální potřebnosti, stejně tak jako doba jeho trvání. V drážní dopravě zatím o žádných omezeních neuvažujeme.

Upravené jízdní řády naleznete např. na portálu IDOS nebo informace poskytne dispečink IREDO tel. č. 491 580 333.