Uživatelské menu slouží po přihlášení k ovládání vašeho účtu a dalších funkcí dle nastavených oprávnění.

Uživatelské menu

TERMÍN: 16.3.2019

ČAS: 930 - 950

OBEC: Dubany u staré hasičárny u křížku

Vážení občané,

Ve výše uvedený termín proběhne sběr nebezpečného odpadu a velkoobjemového odpadu, který zajišťuje firma SOP a.s.

Nebezpečný odpad:                 pneumatiky (osobní a bez disků), barvy, laky, autobaterie, monočlánky, léky, oleje, kyseliny, louhy – v původních obalech, obaly od barev, mastné hadry, televize, počítače, monitory, zářivky, ledničky.

Velkoobjemový odpad:            matrace, linoleum, hadry, koberce, kočárky, starý nábytek, lyže, kola, umyvadla, WC mísy, zrcadla.

NEVOZTE DO SBĚRU !!!         Stavební suť, biologický odpad, sudy s asfaltem, eternit a stavební izolační polystyren (expandovaný a extrudovaný polystyren).

Časy jsou pouze orientační a je třeba vyčkat příjezdu svozové techniky.

V rámci zpětného odběru přebíráme pouze elektrospotřebiče, které jsou v kompletním stavu (tzv. že nejsou kompletně ani částečně demontované).

S pozdravem SOP a.s.

Obecní úřad Dubany upozorňuje občany na zákaz pálení plastů a různého domovního odpadu v kotlech rodinných domů i na zahradách. V obci funguje sběr skla a plastů do kontejnerů, které jsou umístěny v budově OÚ a otevřeny každé pondělí 18:00 - 19:00 hod. a v sobotu 9:30 - 10:30 hod. Kontejner na bioodpad je umístněn na pozemku vedle Červenkových - č.p. 1, kam je možnost odpad odvážet každou sobotu 13:00 - 14:00 hodin od dubna do října. Dvakrát ročně probíhá sběr velkoobjemového a nebezpečného odpadu. Věříme, že pro naší obec je tento způsob třídění odpadu dostačující a není třeba znečišťovat naše ovzduší.

Děkujeme všem za ohleduplnost

Za OÚ Iva Kučerová, starostka