Podepsáno 👍. Z rozhodnutí zastupitelstev obcí Dubany, Staré Jesenčany a Statutárním městem Pardubice přistaví Pardubice , která schválila smlouvu o spolupráci přistavíme Mateřskou školu v Dražkovicích o jednu třídu pro 25 dětí. Smlouva nastavuje férové podmínky financování. Jdeme cestou spolupráce. Přístavba mateřské školy o jednu plnohodnotnou třídu v Dražkovicích, umožní vytvoření prvního společného spádového obvodu v předškolním vzdělávání na území města a bude prospěšná pro všechny tři obce - menší obce si zajistí garanci míst pro své občany a Pardubicím to přinese menší tlak na školky a snahy o účelová přehlašování pobytů.